Δεκάλεπτα :  17-13, 10-6, 8-13, 18-8

Μετά από έναν αμφίρροπο αγώνα, η ομάδα μας ηττήθηκε στο ντέρμπυ κορυφής από τον Παναθηναϊκό! Για 39 λεπτά οι δύο ομάδες ήταν κοντά στο σκορ και τα κορίτσια μας με όπλο τη σκληρή τους άμυνα διεκδικούσαν τη νίκη! Στο τελευταίο λεπτό χάθηκε η συγκέντρωση, έγιναν βεβιασμένες επιθέσεις και δόθηκε στον αντίπαλο η ευκαιρία να διευρύνει τη διαφορά. Συγχαρητήρια σε όλη την ομάδα και την προπονήτριά τους για τη μεγάλη προσπάθεια! ι τη νίκη. Επόμενος αγώνας τη Δευτέρα 6 Νοεμβρίου με αντίπαλο τον Άρη Πετρούπολης (21:45, Κοντόπευκο). Επόμενος αγώνας τη Δευτέρα 4 Δεκεμβρίου με αντίπαλο την ομάδα ΚΑΟ Λυκόβρυσης εντός έδρας (21.45 Κοντόπευκο).

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο.  (Κατζιλιέρης – Αρχιμανδρίτης):    Κασδαγλή 6, Γκαγκανάτσου, Μουρίκη, Τσέτα 5(1), Ζαρρή, Κοιλιά Ν. 9(1), Μαυράκη, Τάρλα, Γάτου, Κοιλιά Π. 10, Εζέτζα 20, Κακούρη 3(1).

ΓΣΑΠ (Αργυρίου):    Πλώτα,  Μπεζαϊτη 2, Αμίτση 1,  Σαπαλίδου 4, Κανιαδάκη 8(2), Τοτώνη 4, Ηρακλείδη,  Κούκη 15,  Δαμουλάκη 6,  Ζανίκα, Χριστοδούλου, Χριστοπούλου.