Δεκάλεπτα:13-09,10-04,10-08,08-09

Δεν κατάφερε η ομάδα των κορασίδων μας να συνεχίσει το σερί νικών της καθώς ηττήθηκε από την πρωτοπόρο ομάδα των Μελισσίων. Η ομάδα μας ξεκίνησε τον αγώνα μουδιασμένα χωρίς ρυθμό, γεγονός που επηρέασε την επιθεσή της, ιδίως στο δεύτερο μισό του πρώτου ημιχρόνου. Στην επανάληψη τα κορίτσια μας άλλαξαν πρόσωπο, με πιο ορθολογικές και εύστοχες επιθέσεις μείωσαν το σκορ έως τους έξι πόντους, χωρίς όμως να μπορέσουν να φτάσουν στη νίκη. Συγχαρητήρια και στις δύο ομάδες για την προσπαθειά τους. Επόμενος αγώνας εντός έδρας το Σάββατο 7/12/19 στις 18:00 με αντίπαλο τον ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ.

ΓΣΑΠ (Χατήρας): Γεραντώνη, Χατήρα, Φυρίγου, Κυρκοπούλου, Λυραντζάκη, Αρβανίτη, Χριστοπούλου, Στρατηγού, Κακοσούρη, Τριανταφύλλη, Μήτση