Την πρώτη της ήττα σημείωσαν την Κυριακή το μεσημέρι στα Μελίσσια οι Παγκορασίδες μας. Η ομάδα μας εμφανίστηκε με δύο πρόσωπα. Στο πρώτο ημίχρονο παίζοντας κυρίως πολύ καλή άμυνα προηγήθηκε με σκορ 9 – 12. Στην τρίτη περίοδο όμως και ειδικά στο δεύτερο μισό της τρίτης περιόδου η αμυντική λειτουργία ήταν τραγική με αποτέλεσμα να δεχτούμε 17 πόντους σε μία περίοδο. Στο σημείο αυτό χάθηκε η ψυχολογία των κοριτσιών με αποτέλεσμα να μη διεκδικήσουν τίποτα καλύτερο στην τέταρτη περίοδο. Επόμενο κρίσιμο παιχνίδι για την ομάδα μας την Κυριακή 24/3 14:30 με το Γέρακα.

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ – ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ:  40 – 23  (9 – 12)

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ: (ΣΚΑΡΟΓΙΑΝΝΗ)  ΞΟΥΡΙΔΑ, ΜΑΡΓΑΡΗ, ΚΑΤΣΑΒΑΡΟΥ Ε, ΤΣΑΤΑΛΙΟΥ, ΚΑΤΣΑΒΑΡΟΥ Τ, ΚΡΙΕΚΟΥΚΗ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ, ΝΤΑΚΟΣΤΑ, ΒΑΓΔΑΤΛΗ, ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ, ΝΙΚΟΛΕΤΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΟΥ.

ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: (ΚΑΤΡΑΝΤΖΗ) ΜΑΜΑΛΙΓΚΑ, ΚΟΥΚΗ, ΜΠΟΛΤΣΗ, ΚΑΝΙΑΔΑΚΗ, ΤΣΕΚΟΥΡΑ, ΤΡΑΥΛΟΥ, ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ, ΒΑΣΙΛΑΚΗ, ΜΟΥΤΕΒΕΛΗ, ΛΑΧΑΝΑ, ΔΟΥΚΑ, ΚΟΥΤΡΗ.