Με σκορ 21 – 30 κέρδισαν οι ΜΙΝΙ Κορασίδες μας την αντίστοιχη ομάδα του Λαγονησίου εκτός έδρας. Το παιχνίδι ήταν και πάλι συναρπαστικό με την ομάδα μας να βρίσκεται πίσω στο σκορ στο πρώτο ημίχρονο με 15-7. Στην τρίτη περίοδο όμως η απόδοση των κοριτσιών ανέβηκε κατακόρυφα και με επιμέρους σκορ 1-11, η ομάδα μας πήρε το προβάδισμα στο σκορ με 16-18. Με τον ίδιο ρυθμό συνεχίσαμε και στην τέταρτη περίοδο και η νίκη ήταν πλέον δεδομένη. Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια για την αγωνιστικότητα τους και  καλή επιτυχία στο επόμενο παιχνίδι και πάλι εκτός έδρας με το Γέρακα (21/10/12   09:00).

ΑΟΑ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ:  21 – 30  (15-7)

ΑΟΑ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ: (ΤΥΡΟΚΟΜΟΣ) ΜΑΛΚΟΓΙΑΝΝΗ, ΓΑΛΑΝΟΥ, ΚΥΡΑΝΗ, ΔΡΑΚΟΥ, ΚΕΡΜΕΚΕΡΗ, ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗ, ΔΙΑΓΟΥΡΤΑ Μ., ΒΕΛΗΣΣΑΡΙΔΗ, ΚΕΦΑΛΑ, ΚΑΖΟΥΡΗ, ΔΙΑΓΟΥΡΤΑ Π., ΤΖΙΟΥΜΑΚΗ.

ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: (ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ) ΛΟΥΚΑ, ΚΑΝΙΑΔΑΚΗ, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ, ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ, ΚΟΥΚΗ, ΔΟΥΚΑ, ΚΑΤΩΜΕΡΗ, ΚΥΡΙΜΗ, ΜΟΡΩΝΗ, ΤΣΕΚΟΥΡΑ.