Με νίκη ξεκίνησαν οι Μίνι Κορασίδες μας τις υποχρεώσεις τους για του Β’ φάση του πρωταθλήματος Μίνι, με αντίπαλο την ομάδα του Καπανδριτίου. Στην πρώτη περίοδο η ομάδα μας προηγήθηκε με επιμέρους σκορ 0-11 και το ημίχρονο έκλεισε με σκορ 10-16. Στο πρώτο μισό της τρίτης περίοδου το επιμέρους σκορ ήταν 1-16, δίνοντας έτσι την ευκαιρία στην προπονήτρια μας να χρησιμοποιήσει περισσότερο τις μικρότερες αθλήτριες της ομάδας μας. Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια για την προσπάθεια τους. Επόμενο παιχνίδι εντός έδρας με το Γαλάτσι την Κυριακή 20/1, 18:00.

ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ: (ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ) ΤΑΧΤΣΙΔΟΥ, ΚΩΣΤΑΚΗ, ΡΑΠΤΗ, ΜΑΝΤΑ, ΠΙΠΑ, ΚΟΥΤΟΥΛΑ, ΛΕΙΣΟΥ, ΚΟΥΤΣΚΟΥΚΟΥ, ΒΑΣΙΛΟΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ, ΔΕΔΕ Μ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΤΣΙΚΝΗ, ΔΕΔΕ Ζ., ΜΑΡΓΕΤΗ, ΛΑΜΠΙΔΗ.

ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: (ΚΑΤΡΑΝΤΖΗ) ΛΟΥΚΑ, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ, ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ, ΚΟΥΚΗ, ΔΟΥΚΑ, ΑΚΤΥΠΗ, ΚΑΝΙΑΔΑΚΗ, ΚΥΡΙΜΗ, ΤΣΕΚΟΥΡΑ, ΜΟΡΩΝΗ.