Μουδιασμένα ξεκίνησαν τα κορίτσια μας το παιχνίδι και βρέθηκαν στο τέλος του α δεκαλέπτου πίσω στο σκορ με 11—18. Όμως η ψυχολογία τους ανέβηκε γρήγορα και με σωστή καθοδήγηση πήραν γρήγορα το προβάδισμα και άφησαν πίσω την αντίπαλη ομάδα με σκορ στο πρώτο ημίχρονο 28-23. Με την ίδια μαχητικότητα συνέχισαν και στο δεύτερο ημίχρονο αφήνοντας μας να απολαύσουμε ένα φοβερό παιχνίδι που μας χάρισε το ροζ φύλλο αγώνα με τελικό σκορ 52-34. Συγχαρητήρια στα κορίτσια μας και στον προπονητή τους. Επόμενη αγωνιστική υποχρέωση το Σάββατο 05-12-2015 στις 19.30 , στο Κοντόπευκο με τον ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ.

ΓΣΑΠ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ : 52 – 34 (11-18,17-05,15-02,09-09)

ΓΣΑΠ:  (Χριστοδούλου) Χονδροπούλου, Αναγνώστου, Πλώτα, Χριστοπούλου ,Σφήκα, Λάιου, Πατσατζή, Ξηραδάκη, Ζανίκα, Χριστοδούλου, Κυρκοπούλου.

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ:  (Βεργούδος) Κιαχίδου, Σεφέρι, Λάκα, Γκιανά, Μιχαήλ, Οικονομοπούλου, Μανωλακάκη, Καρβέλα, Μοσχίδη, Μπελχεντι, Λώλη.