ΓΣΑΠ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ : 48 – 35 (13-6,8-4,12-10,15-15)
Στον τελευταίο τους αγώνα για το 2021 οι νεανίδες μας ξεπέρασαν με ευκολία το εμπόδιο του Ιωνικού, αφήνοντας πίσω την ήττα της προηγούμενης αγωνιστικής. Η εμφάνιση του πρώτου ημιχρόνου μας έδωσε σημαντικό προβάδισμα και την ευχέρεια στον προπονητή μας να δώσει αρκετό χρόνο συμμετοχής και στις μικρότερες αθλήτριές μας, οι οποίες ανταποκρίθηκαν εξαιρετικά. Την επόμενη αγωνιστική η ομάδα μας έχει ρεπό και καθώς μετά μεσολαβεί η εορταστική περίοδος το ραντεβού μας θα γίνει με τον καινούργιο χρόνο, την Δευτέρα 10/1/2022 στις 21:45 όπου θα υποδεχθούμε την ομάδα του Κρόνου Γέρακα.

ΓΣΑΠ (Χατήρας, Τσίκος): Πενέλη 14 (3),Χατήρα 5,Κέντρου,Κυρκοπούλου 5,Μήτση,Δασκαλάκη 4,Χριστοπούλου 4,Μητροπούλου 4,Κανιστρά, Κακοσούρη 12 (1),Αλεξάνδρου, Κεΐσογλου.