Οκτάλεπτα: 2-10, 13-0, 5-8, 2-8, 8-6

Τέταρτη συνεχόμενη νίκη σε ισάριθμα παιχνίδια αυτή τη φορά εκτός έδρας για την ομάδα των Μίνι. Η νίκη ήρθε με ανατροπή στο τελευταίο λεπτό του αγώνα και ενώ η ομάδα μας ήταν πίσω στο σκορ 30-29 μετά από εύστοχο τρίποντο της πρώτης σκόρερ του αγώνα Βάλιας Χριστοπούλου. Συγχαρητήρια σε όλες τις αθλήτριες της ομάδας μας για την αποφασιστικότητα και το πάθος τους για νίκη καθώς και στο προπονητή μας για την ψύχραιμη καθοδήγηση, ειδικά στις κρίσιμες στιγμές του αγώνα.

Επόμενος αγώνας  στο Κοντόπευκο με τον ΟΚΑ Μεσογείων την Κυριακή 3 Δεκεμβρίου στις 13:15.

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ (Γκίκας): Ρούμπου, Γιαννάκου, Λεπτοκαρίτη, Σκρεπέτου, Μπάτσιου, Σκιαδά, Φραγκάκη, Αποστολοπούλου, Μπισκίνη, Πολυχρονίδου, Αδαμαντίδου, Ρόγκα, Τσούνη, Ντάβου.

ΓΣΑΠ (Ραρής): Χριστοπούλου, Μίνκωφ, Μήτση, Κανιστρά, Λυραντζάκη, Τριανταφύλλη,   Σταμάτη,  Λιάρου,  Δασκαλάκη,  Βασιλειάδη,  Πολυμένου,  Κέντρου.